PRODUCT ENGINEER II

At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

Job Overview

TE Connectivity’s Product Engineering Teams optimize existing products from information or input provided by marketing, customers, Operation Teams, Development Engineers or other employees. They maintain existing products, processes, and specifications including modifications for new applications consistent with manufacturing techniques and economies. They also initiate and implement programs to continuously improve quality, and cost, while meeting customer requirements and may support and implement product extensions to existing platform products to meet specific customer requirements. They are the key experts in the products they are responsible for at TE.

Popis pozice a dennodenní úkoly:

Toužíte po vývoji nejnovějších a nejlepších relé na trhu? Chcete být součástí týmu, který přichází s inovativními řešeními a pomáhá zlepšovat svět? Pak hledáme právě Vás!

Hledáme talentovaného seniorního Product Development Engineera, který nám pomůže posunout se vpřed. Hledáme někoho s kreativním myšlením a vášní pro technologii, kdo má chuť přinášet nové nápady a řešení.

Váš job bude spočívat v designu nových produktů a spolupráci s ostatními odděleními, a to nejen v České republice. Máte vysokoškolské vzdělání v oboru strojním či elektrotechniky a minimálně tři roky zkušeností s vývojem a výrobou relé? Pak se neváhejte přihlásit a připojit se k nám!

Jaká bude Vaše dennodenní náplň práce?

  • Samostatné řízení lokálních a zahraničních projektů
  • Zavádění nových výrobků a technologií.
  • Dokumentace nových a existujících procesů.
  • Spolupráce na vývoji nových produktů a technologií.
  • Správa výkresové dokumentace v programu Creo/PDMink

Jaké požadavky byste měl/měla splňovat?

  • VŠ technického směru – strojní, popř. elektro
  • Všeobecné znalosti norem a kvality, obecný technický přehled
  • Znalost konstruování ve 2D/3D – Creo IDEÁLNĚ, ale může být i SolidWorks či jiný software
  • Angličtina  (e-mailová komunikace, cally, prezentace)
  • Schopnost pracovat v týmu a komunikovat s různými odděleními společnost
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a schopnost samostatně řešit úkoly

Jaké benefity nabízíme?

  • Moderní prostředí a technologie
  • Spolupráce se sesterskými závody v Evropě a můžete je v rámci služebních cest i navštívit
  • Nabízíme stabilní výrobní týmy! Oslavte I Vy např. 10 let v naší firmě! Čeká na Vás nejen hrnek!
  • Flexibilní pracovní doba je samozřejmostí.
  • Možnost vzdělávání
  • TEam, který je opravdu týmem.
  • Mnoho benefitů a firemních akcí
  • Penzijní pojištění ve výši 4500,- Kč čtvrtletně
  • Benefit Plus – min. 6500,- Kč/ročně
  • Dotované stravování 100Kč/den
  • Vodafone tarify již od 1,- Kč
  • 13.mzda
  • Roční GIP bonus

Competencies

Values: Integrity, Accountability, Teamwork, Innovation
Location:

TRUTNOV, 525, CZ, 541 83

City:  TRUTNOV
State:  525
Country/Region:  CZ
Travel:  10% to 25%
Requisition ID:  104713
Alternative Locations:
Function:  Engineering & Technology

Job Segment: Manufacturing Engineer, Engineer, Engineering